Na co by jste neměli zapomenout při stěhování!!


Můžete si objednat auto s řidičem, a pro výpomoc zavolat kamarády, nebo si pozvat stěhovací firmu, která Vám všechno naloží, převeze a vyloží s tím, že všechno si sami zabalíte a zase vybalíte.

Rady a tipy, aby pro Vás stěhování proběhlo jako zábava.

   1. Kolik lidí budu potřebovat?  
   Máte-li střední množství nábytku v bytě 1+1 nebo 2+kk, stačí si objednat dva pracovníky. U většího bytu bohatě postačí tři až čtyři lidé. V součtu vás nakonec tato varianta může vyjít levněji. Není problém si objednat návštěvu technika stěhovací firmy stěhování Fík Karlovy Vary a na místě se poradit na dalším postupu.Služba technika je zdarma.
   2. Balení věcí  
   Zavčasu si zajistěte větší krabice, do kterých vložíte všechny  drobnější předměty. Požádejte stěhovací firmu stěhování Fík Karlovy Vary o bedny zdarma nebo například v obchodu s potravinami, aby vám odložili pár větších krabic.Ideální velikost je bedna od banánů. Krabice by neměly být příliš těžké. Všechny krehčí věci zabalte do novin. Spodek krabic zalepte lepicí páskou. Není totiž nic nepříjemnějšího při stěhování, než když vám na schodišti vypadnou dnem všechny drobné věci. Krabice se sklem, porcelánem apod. viditelně označte nápisem "Pozor sklo!".
   3.Nábytek bez věcí
   Skříně, sedačky či postele s úložným prostorem nenechávejte plné, vyjměte všechny věci. Stejně zkuste ze skříněk vytáhnout všechny poličky, aby při stěhování se nevypadly a nerozbily se.
   4. Den "D": Výtah a parkování
   Pokud budete ke stěhování využívat výtah v domě, včas informujte své sousedy, že jej budete v den stěhování potřebovat. Nachystejte si cedulky a polepte je v den stěhování u výtahu. Před domem označte místo pro parkování stěhovacího auta - stačí prostor vymezit sloupky a nalepit na ně plakáty s nápisem "Stěhování". Postarejte se o bezpřekážkový příjezd stěhovacího auta k domu. Čím dál stěhovací auto > od domu zaparkuje, tím víc času stěhováním strávíte.
   5. Nakonec proveďte kontrolu a nezapomeňte na maličkosti
   Jestliže máte už vše v autě připravené k odstěhování, překontrolujte, zda se skutečně na něco v tom zmatku nezapomnělo. Může to být třeba nějaká místnost - komora, sklep, půda, kde jste zapomněli další věci. Při stěhování do jiného bytu či domu zkontrolujte, zda máte všechno.

A na závěr.

Neberte stěhování tak, jak se říká: že lepší vyhořet než se stěhovat. Přece během stěhování člověk většinou zjistí, že spoustu věcí jako starý nábytek, koberce nebo spousty drobných předmětů vlastně nepoužívá a nepotřebuje, takže při balení provede generální úklid. A se spolehlivou stěhovací firmou všechno proběhne hladce a bez únavy.