V rámci poskytovaných služeb stěhování a autodopravy nabízí Autodoprava Fík svým zákazníkům významný bonus v podobě zdarma poskytovaných standardních kartonových obalů (krabice). Tyto obaly jsou ideálním řešením pro bezpečné balení a ochranu vašeho majetku během přepravy. Ať už se jedná o křehké předměty, knihy, elektroniku, nebo oblečení, správně zvolené kartonové obaly zajistí, že vaše věci dorazí na nové místo bez poškození. Tato služba je pro zákazníky Autodopravy Fík zcela zdarma, což představuje nejen úsporu finančních prostředků, ale také času stráveného hledáním vhodných balicích materiálů. Obaly na zakázku jsou již za příplatek. Vyrábíme obaly dle normy FEFCO i zakázkové a do nostnosti až 300kg. Dodáváme také obaly jako jsou strechfolie, bublinky atd.

Poskytování kartonových obalů zdarma je součástí širšího závazku Autodopravy Fík k poskytování komplexních a zákaznickým potřebám přizpůsobených služeb. Autodoprava Fík si klade za cíl nejen usnadnit proces stěhování a autodopravy, ale také přispět k ochraně vašich věcí během celého procesu. Kartonové obaly jsou vyrobeny z kvalitních a odolných materiálů, které jsou navrženy tak, aby vydržely zátěž spojenou s manipulací a transportem. Tímto způsobem Autodoprava Fík přispívá k vyšší spokojenosti zákazníků a minimalizaci rizika poškození zboží.

Nabídka zdarma kartonových obalů od Autodopravy Fík je příkladem, jak firma přistupuje k potřebám svých zákazníků s maximální pečlivostí a zodpovědností. Tento benefit je jen jedním z mnoha důvodů, proč si zákazníci vybírají právě služby Autodopravy Fík pro své stěhování a autodopravní potřeby. Společnost je odhodlána poskytovat pouze nejlepší služby a produkty, které usnadňují a zefektivňují proces stěhování pro všechny zúčastněné strany.

Kontakt

odesláním souhlasíte se zpracování osobních údajů

odesílání..
Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!